Česko – Slovensko NAŽIVO s RTVS dnes (prípravný zápas)

Česko – Slovensko

Slovensko prehralo odvetný zápas proti Česku 2:3 po predĺžení a samostatných nájazdoch 2:3. Duel sme vysielali na Dvojke a online na RTVS.sk.

Zverenci Craiga Ramsayho inkasovali už po 74 sekundách z hokejky Romana Horáka, ešte v prvej tretine vyrovnal Jozef Baláž.

Druhý gól Čechov dal Radan Lenc, no dve minúty pred koncom druhej tretiny odpovedal Martin Faško - Rudáš. Rozhodnutie priniesli až nájazdy, v ktorých ukázali viac pokoja domáci.

Česko – Slovensko 3:2 PP a SN (1:1, 1:1, 0:0 - 0:0, 1:0)

Góly: 2. Horák (Tomášek), 23. Lenc (Horák, Sobotka), rozh. nájazd Lenc - 14. Baláž (Lantoši, Čacho), 28. Faško-Rudáš (Takáč).

Rozhodovali: Kubičík, Mrkva - Lederer, Axman, vylúčení: 3:5, presilovky: 1:1, oslabenia: 0:0, 2946 divákov.

Hokej ONLINE a na Dvojke

Príprava na šampionát pokračuje pre Slovensko aj o týždeň, kedy ich čaká dvojzápas s Nemeckom . Tentokrát si už reprezentáciu budú môcť vychutnať diváci aj na domácom ľade.

Prvý súboj odohrajú zverenci Craiga Rmasayho v 28. apríla v Žiline a odvetu na druhý deň v Trenčíne .

Aj z týchto stretnutí prinesieme priame prenosy a duely budete môcť pozrieť aj online prostredníctvom nášho livestreamu.

Všetky podstatné informácie o príprave na svetový šampionát prinesieme v spravodajských blokoch Góly-body-sekundy.

Detailné informácie o turnaji ponúkame aj na špecializovanej podstránke venovanej MS v hokeji 2023.

Dozviete sa, detaily o šampionáte, formáte turnaja, ale aj o histórii slovenského hokeja. A je toho ešte viac, na stránke vám ponúkame aj čerstvé informácie o MS v hokeji 2023.

Zažite hokejovú horúčku s RTVS a sledujte hokej spolu s nami.