Česko – Slovensko dnes ONLINE (príprava na MS v hokeji 2023)

Česko – Slovensko

Slovensko prehralo v príprave pred MS v hokeji 2023 s Českom 1:5. Za našich skóroval Peter Cehlárik. Duel sme vysielali LIVE na stanici :ŠPORT aj na webe RTVS.sk.

Zverenci Craiga Ramsayho nestačili v príprave na 86. majstrovstvá sveta v hokeji a vo federálnom derby podľahli v Ostrave Česku vysoko 1:5.

Po dvoch výhrach spred týždňa proti Švajčiarsku (2:0 a 3:2 pp) tak naši zaznamenali v príprave na šampionát prvú prehru.

Česi viedli po dvoch tretinách 3:0 po góloch Jakuba Fleka, Michala Kempného a Davida Němečka, na začiatku tretej tretiny znížil Peter Cehlárik. Štvrtý gól domácich dal Ondřej Beránek a skóre duelu uzavrel svojím druhým gólom Flek.

Česko – Slovensko 5:1 (2:0, 1:0, 2:1)

Góly: 2. Flek (Kempný), 13. Kempný (Horák), 25. Němeček (Sobotka), 53. Beránek (Lenc), 60. Flek - 41. Cehlárik (Pánik).

Rozhodovali: Cabák, Šír - Hlavatý, Rožánek, vylúčení: 3:2, presilovky a oslabenia: 0:0, 2248 divákov.

Hokej ONLINE a na stanici :ŠPORT

Odveta našich čaká už zajtra v rovnakom čase. Aj z tohto súboja prinesieme priamy prenos a duel budete môcť opäť sledovať aj online.

Všetky podstatné informácie o príprave na svetový šampionát prinesieme v spravodajských blokoch Góly-body-sekundy.

Detailné informácie o turnaji ponúkame aj na špecializovanej podstránke venovanej MS v hokeji 2023.