Švajčiarsko – Slovensko LIVE dnes (príprava na MS 2023)

Koniec zápasu Švajčiarsko - Slovensko

Švajčiarsko – Slovensko

Slovensko zdolalo v prípravnom zápase pred MS v hokeji v odvete Švajčiarsko 3:2 po predĺžení. Víťazný gól strelil Šimon Petráš. Duel ste mohli sledovať na stanici :ŠPORT aj na webe RTVS.sk online.

Slovensko po úvodnej výhre prípravy 2:0 začalo duel aktívnejšie, no napriek tomu išli prví do vedenia domáci hráči.

V 15. minúte vyrovnal Peter Cehlárik . V druhej tretine dal gól iba domáci Calvin Thürkauf, potom sa už presadili len Slováci. Na 2:2 vyrovnal Andrej Kudrna a Petráš svojim prvým reprezentačným gólom rozhodol o triumfe Slovákov.

Švajčiarsko – Slovensko 2:3 pp (1:1, 1:0, 0:1 - 0:1)

Góly: 8. Heim (Thürkauf), 25. Thürkauf (Meyer) – 15. Cehlárik (Hrivík), 43. Kudrna (Sukeľ), 61. Petráš (Hrivík).

Rozhodovali: Štolc, Hürlimann - Cattaneo, Duc, vylúčení: 2:4 na 2 min., navyše Thürkauf 5+DKZ za úder do oblasti hlavy a krku, presilovky: 1:1, oslabenia: 0:0, strely na bránku: 35:21, 3012 divákov.

Hokej ONLINE a na stanici :ŠPORT

Príprava pre Slovensko pokračuje o týždeň. Na našich čaká dvojzápas s Českom . Oba súboje sa uskutočnia v Ostrave 20. a 21. apríla.

Aj z týchto súbojov prinesieme priame prenosy a duely budete môcť opäť sledovať aj online prostredníctvom nášho livestreamu.

Všetky podstatné informácie o príprave na svetový šampionát prinesieme v spravodajských blokoch Góly-body-sekundy.

Detailné informácie o turnaji ponúkame aj na špecializovanej podstránke venovanej MS v hokeji 2023.