Výsledky olympijských disciplín

Atletika Atletika Šport1 Zlatá medaila Šport1 Strieborná medaila Šport1 Bronzová medaila
100m - muži

Usain Bolt, JAM

Justin Gatlin, USA

Andre de Grasse, CAN

100m - ženy

Elaine Thompsonová, JAM

Tori Bowieová, USA

Shelly-Ann Fraserová-Pryceová, JAM

100m cez prekážky - ženy

Brianna Rollinsová, USA

Nia Aliová, USA

Kristi Castlinová, USA

110m cez prekážky - muži

McLeod, JAM

Orlando Ortega, ESP

Dimitri Bascou, FRA

200m - ženy

Elaine Thompsonová, JAM

Dafne Schippersová, NED

Tori Bowieová, USA

200m - muži

Usain Bolt, JAM

Andre de Grasse, CAN

Christophe Lemaitre, FRA

400m - ženy

Shaunae Millerová, BAH

Allyson Felixová, USA

Shericka Jacksonová, USA

400m - muži

Wayde van Niekerk, RSA

Kirani James, GRN

Lashawn Merritt, USA

800m - ženy

Caster Semenyaová, RSA

Francine Niyonsabová, BDI

Margaret Nyairera Wambuiová, KEN

800 m - muži

David Rudisha, KEN

Taoufik Makhloufi, ALG

Clayton Murphy, USA

1 500m - ženy

Fait Kipyegonová, KEN

Genzebe Dibabaová, ETH

Jennifor Simpsonová, USA

1 500m - muži

Matthew Centrowitz, USA

Taoufik Makhloufi, ALG

Nicholas Willis, NZL

3 000m cez prekážky - ženy

Ruth Jebetová, BRN

Hyvin Kiyeng Jepkemoiová, KEN

Emma Coburnová, USA

3 000m cez prekážky - muži

Conseslus Kipruto, KEN

Evan Jager, USA

Ezekiel Kemboi, KEN

5 000m - ženy

Vivian Jepkemoi Cheruiyotová, KEN

Onsando Helen Obiriová, KEN

Amaz Ayanaová, ETH

5 000m - muži

Mohamed Farah, GBR

Paul Chelimo, USA

Hagos Gebrhiwet, ETH

10 000m - ženy

Almaz Ayanová, ETH

Vivian Jepkemoi Cheruiyotová, KEN

Tirumeš Dibabová, ETH

10 000m - muži

Mohamed Farah, GBR

Kipngetich Tanui, KEN

Tamirat Tola, ETH

desaťboj - muži

Ashton Eaton, USA

Kevin Mayer, FRA

Damian Warner, CAN

hod diskom - ženy

Sandra Perkovičová, CRO

Melina Robertová-Michonová, FRA

Denia Caballerová, CUB

hod diskom - muži

Christoph Harting, GER

Piotr Malachowski, POL

Daniel Jasinski, GER

hod kladivom - ženy

Anita Wlodarczyková, POL

Čang Wen-siou, CHN

Sophie Hitchonová, GBR

hod kladivom - muži

Dilšod Nazarov, TJK

Ivan Tichon, BLR

Wojciech Nowicki, POL

hod oštepom - ženy

Sara Kolaková, CRO

Sunette Viljoenová, RSA

Barbora Spotáková, CZE

hod oštepom - muži

Thomas Rohler, GER

Julius Yego, KEN

Keshorn Walcott, TTO

chôdza na 20km - ženy

Chung Liou, CHN

Maria Guadalupe Gonzálesová, MEX

Siou Č´Lu, CHN

chôdza na 20km - muži

Wan Čeng, CHN

Cchaj Ce-lin, CHN

Dane Bird-Smith, AUS

chôdza na 50km - muži

Matej Tóth, SVK

Hared Tallent, AUS

Hirooki Arai, JPN

maratón - ženy

Jemima Jelagat Sumgongová, KEN

Eunice Kirwová, BRN

Mare Dibalová, ETH

maratón - muži

Eliud Kipchoge, KEN

Feyisa Lilesa, ETH

Galen Rupp, USA

sedemboj ženy

Nafissatou Thiam, BEL

Jessica Ennisová-Hillová, GBR

Briane Theisenová, CAN

skok do diaľky - ženy

Tiana Bartolettová, USA

Brittney Reeseová, USA

Ivana Spanovičová, SRB

skok do diaľky - muži

Jeff Henderson, USA

Luvo Manyonga, RSA

Greg Rutherford, GBR

skok do výšky - ženy

Ruth Beitiová, ESP

Mirela Demirevová, BUL

Blanka Vlašičová, CRO

skok do výsky - muži

Derek Drouin, CAN

Essa Mutaz Baršim, QAT

Bohdan Bondarenko, UKR

skok o žrdi - ženy

Ekaterini Stefanidiová, GRE

Sandi Morrisová, USA

Eliza McCartneyová, NZL

skok o žrdi - muži

Thiago Braz da Silva, BRA

Renaud Lavillenie, FRA

Sam Kendricks, USA

štafeta 4 x 100m - ženy

Spojené štáty, USA

Jamajka, JAM

Ve+ká Británia, GBR

štafeta 4 x 100m - muži

Jamajka, JAM

Japonsko, JPN

Kanada, CAN

štafeta 4 x 400m - ženy

Spojené štáty, USA

Jamajka, JAM

Veľká Británia, GBR

štafeta 4 x 400m - muži

Spojené štáty, USA

Jamajka, JAM

Bahamy, BAH

trojskok - ženy

Caterine Ibargüenová, COL

Yulimar Rojasová, VEN

Oľga Rypakovová, KAZ

trojskok - muži

Christian Taylor, USA

Wil Claye, USA

Tung Pin, CHN

vrh guľou - ženy

Michelle Carterová, USA

Valerie Adamsová, NZL

Anita Martonová, HUN

vrh guľou - muži

Ryan Crouser, USA

Joe Kovacs, USA

Tomas Walsh, NZL

400 m cez prekážky - muži

Kerron Clement, USA

Boniface Mucheru Timuti KEN

Yasmani Copello, TUR

400 m cez prekážky - ženy

Dalilah Muhammadová, USA

Sara Slott Petersenová, DEN

Ashley Spencerová, USA

Basketbal Basketbal Šport1 Zlatá medaila Šport1 Strieborná medaila Šport1 Bronzová medaila
Ženský turnaj

Spojené štáty, USA

Španielsko, ESP

Srbsko, SRB

Mužský turnaj

Spojené štáty, USA

Srbsko, SRB

Španielsko, ESP

Bedminton Bedminton Šport1 Zlatá medaila Šport1 Strieborná medaila Šport1 Bronzová medaila
Štvorhra - mix

Tontowi Ahmad, Lilyana Natsirová, INA

Peng Soon Chan, Liu Ying Goh, MAS

Čan Nan, Čao Jün-lej, CHN

Štvorhra - ženy

Misaki Macutomová, Ajaka Takahašiová, JPN

Christinna Pedersenová, Kamila Rytterová-Juhlová, DEN

Čung Kjun-un, Šin Sung-šchan,KOR

Dvojhra - ženy

Carolina Marínová, ESP

Sindhu V. Pusarlová, IND

Nozomi Okuharová, JPN

Štvorhra - muži

Fu Chaj-feng, Čang Nan, CHN

Goh V Shem, Tan Wee Kiong, MAS

Mercus Ellis, Cris Langridge, GBR

Dvojhra - muži

Čchen Lung, CHN

Lee Chong Wei, MAS

Viktor Axelsen, DEN

Bikros Bikros Šport1 Zlatá medaila Šport1 Strieborná medaila Šport1 Bronzová medaila
muži

Connor Fields, USA

Jelle van Gorkom, NED

Carlos Ramirez, COL

žeby

Mariana Pajónová, COL

Alise Postová, USA

Stefani Hernándezová, VEN

Box Box Šport1 Zlatá medaila Šport1 Strieborná medaila Šport1 Bronzová medaila
Ľahká mušia váha, 49 kg - muži

Hasanboy Dusmatov, UZB

Herney Martinet, COL

Joahnys Argilagos, CUB

Nico Miguel Hernandez, USA

Superťažká váha, 91 kg - muži

Jevgenij Tiščenko, RUS

Vassilij Levit, KAZ

Rustam Tulaganov, UZB

Erislandy Savon, CUB

Ľahká váha, 60 kg - muži

Robson Conceicao, BRA

Sofiane Oumiha, FRA

Jorge Lazaro Alvarez, CUB,

Otgondalai Dorinyambuu, MGL

Velterová váha. 69 kg - muži

Daniyar Jaleussinov, KAZ

Šakhram Giyasov, UZB

Mohammed Rabil, MAR

Souleymane Diop Cissokho, FRA

Poloťažká váha, 81 kg - muži

Julio Cezar La Cruz, CUB

Adilbek Niyazymbetov, KAZ

Joshua Buatsi, GBR

Mathieu Albert Daniel Bauderlique, FRA

Ľahká váha, 60 kg - ženy

Estelle Mosselyová, FRA

Jin Ťun-chua, CHN

Mira Potkonenová, FIN

Anastazia Beliakovová, RUS

Mušia váha, 51 kg - ženy

Nicola Adamsová, GBR

Sarah Ourahmouneová, FRA

Lorena Ingrit Victoria Valenciaová, COL

Cancan Renová, CHN

Bantamová váha. 56 kg - muži

Robeisy Ramírez, CUB

Shakur Stevenson, USA

Vladimir Nikitin, RUS

Murodjon Achmadaliev, UZB

Stredná váha, 75 kg - muži

Arlen López, CUB

Bektemir Melikuziev, UZB

Misael Uziel Rodriguez, MEX

Kamran Šachsuvarly, AZE

Stredná váha, 75 kg - ženy

Claresa Maria Shieldsová, USA

Nouchka Fontijnová, NED

Li Čchien, CHN

Dariga Šakimovová, KAZ

Mušia váha, 52 kg - muži

Šachobidin Zojrov, UZB

Michail Alojan, RUS

Chu Ťien-kuan, CHN

Yoel Segundo Finol, VEN

Ľahká velterová váha, 64 kg - muži

Faziddin Gaibnazarov, UZB

Lorenzo Sotomayor Collazo, AZE

Artem Harutjunjan, GER

Vitalij Dunajcev, RUS

Superťažká váha nad 91 kg - muži

Tony Victor James Yoka, FRA

Joe Joyce, GBR

Filip Hrgovič, CRO

Ivan Dyčko, KAZ

Cyklistika Cyklistika Šport1 Zlatá medaila Šport1 Strieborná medaila Šport1 Bronzová medaila
Cestná: Hromadný štart - muži

Greg van Avermaet, BEL

Jakob Fuglsang, DEN

Rafal Majka, POL

Cestná: Hromadný štart - ženy

Anna van der Breggenová, NED

Emma Johanssonová, SWE

Elisa Longo Borghiniová, ITA

Cestná: Časovka - ženy

Kristin Armstrongová, USA

Oľga Zabelinská, RUS

Anna van der Breggenová, NED

Cestná: Časovka - muži

Fabian Cancellara, SUI

Tom Dumoulin, NED

Christopher Froome, GBR

Dráhová: Tímový šprint - muži

Veľká Británia, GBR

Nový Zéland, NZL

Francúzsko, FRA

Dráhová - Tímový šprint - ženy

Čína, CHN

Rusko, RUS

Nemecko, GER

Dráhová: Stíhacie preteky - muži

Veľká Británia, GBR

Austrália, AUS

Dánsko, DEN

Dráhová - Stíhacie preteky - ženy

Veľká Británia, GBR

Spojené štáty, USA

Kanada, CAN

Dráhová: Keirin - ženy

Elis Ligtleeová, NED

Rebecca Jamesová, GBR

Anna Maeresová, AUS

Dráhová: Šprint - muži

Jason Kenny, GBR

Callum Skinner, GBR

Denis Dmitrijec, RUS

Dráhová: Omnium - muži

Elia Viviani, ITA

Mark Cavendish, GBR

Lasse Norman Hansen, DEN

Dráhová: Omnium - ženy

Laura Trottová, GBR

Sarah Hammerová, USA

Jolien D´Hooreová, BEL

Dráhová: Šprint - ženy

Kristina Vogelová, GER

Rebecca Jamesová, GBR

Katy Marchantová, GBR

Dráhová: Keirin - muži

Jason Kenny, GBR

Matthijs Buchli, NED

Azizulhasni Awang, MAS

Horská: Cross-country - ženy

Jenny Rissvedsová, SWE

Maja Wloszczowská, POL

Catharine Pendrelová, CAN

Horská: Cross-country - muži

Nino Schurter, SUI

Jaroslav Kulhavý, CZE

Nicolas Carlos Coloma, ESP

Džudo Džudo Šport1 Zlatá medaila Šport1 Strieborná medaila Šport1 Bronzová medaila
Ženy do 48 kg

Paula Paretová, ARG

Bokyeong Jeongová, KOR

Ami Kondová, JPN

Otgontsetseg Galbadrachová, KAZ

Muži do 60 kg

Beslan Mudranov, RUS

Yeldos Smetov, KAZ

Naohisa Takato, JPN

Diyorbek Urozboev, UZB

Ženy do 52 kg

Majlinda Kelmendiová, KOS

Odette Giuffridaová, ITA

Misato Nakamurová, JPN

Natalia Kuziutinová, RUS

Muži do 66 kg

Fabio Basile, ITA

Baul An, KOR

Masachi Ebinuma, JPN

Rishod Sobirov, UZB

Ženy do 57 kg

Rafaela Silvová, BRA

Sumiya Dorjsurenová, MGL

Telma Monteirová, POR

Kaori Matsumotová, JPN

Muži do 73 kg

Shohei Ono, JPN

Rustam Orujov, AZE

Dirk van Tichelt, BEL

Laša Šavdatuašvili, GEO

Ženy do 63 kg

Tina Trstenjaková, SLO

Clarisse Agbegnenouová, FRA

Yarden Gerbiová, ISR

Anicka van Emdenová, NED

Muži do 81 kg

Chasan Chalmurzajev, RUS

Travis Stevens, USA

Sergiu Toma, UAE

Takanori Nagase, JPN

Ženy do 70 kg

Haruka Tačimotová, JPN

Yuri Alvearová, COL

Sally Conwayová, GBR

Laura Vargasová - Kochová, GER

Muži do 90 kg

Mašu Baker, JPN

Varlam Liperteliani, GEO

Kwak Tong-han, KORČcheng Sün-čao, CHN

Ženy do 78 kg

Kayla Harrisonová, USA

Audrey Tcheuméová, FRA

Mayra Aquiarová, BRA

Anamari Velenšeková, SLO

Muži do 100 kg

Lukáš Krpálek, CZE

Elmar Gasimov, AZE

Cyrille Maret, FRA

Rjúnosuke Haga, JPN

Ženy nad 78 kg

Emilie Andéolová, FRA

Idalis Ortízová, CUB

Kanae Jamabeová, JPN

Ju Sung, CHN

Muži nad 100 kg

Teddy Riner, FRA

Hisajoši Harasawa, JPN

Ori Sason, ISR

Rafael Silva, BRA

Futbal Futbal Šport1 Zlatá medaila Šport1 Strieborná medaila Šport1 Bronzová medaila
Ženský turnaj

Nemecko, GER

Švédsko, SWE

Kanada, CAN

Mužský turnaj

Brazília, BRA

Nemecko, GER

Nigéria, NGR

Golf Golf Šport1 Zlatá medaila Šport1 Strieborná medaila Šport1 Bronzová medaila
Jednotlivci - muži

Justin Rose, GBR

Henrik Stenson, SWE

Matt Kuchar, USA

Jednotlivci - ženy

Park In-bee, KOR

Lydia Koová, NZL

Šan-šan Feng, CHN

Gymnastika Gymnastika Šport1 Zlatá medaila Šport1 Strieborná medaila Šport1 Bronzová medaila
Viacboj družstiev - muži

Japonsko, JPN

Rusko, RUS

Čína, CHN

Viacboj družstiev - ženy

Spojené štáty, USA

Rusko, RUS

Čína, CHN

Viacboj jednotlivcov - muži

Kohei Učimura, JPN

Oleg Verňajev, UKR

Max Whitlock, GBR

Viacboj jednotlivcov - ženy

Simone, Bilesová, USA

Alexandra Raismanová, USA

Aliya Mustafinová, RUS

Prostné - muži

Max Whitlock, GBR

Diego Hypolito, BRA

Arthur Mariano, BRA

Preskok - ženy

Simone Bilesová, USA

Maria Paseková, RUS

Giulia Steingruberová, SUI

Kôň s držadlami - muži

Max Whitlock, GBR

Luis Smith, GBR

Alexander Naddour, USA

Bradlá - ženy

Alija Mustafinová, RUS

Madison Kocianová, USA

Sophie Schederová, GER

Kruhy - muži

Eleftherios Petrounias, GRE

Arthur Zanetti, BRA

Denis Abľazin, RUS

Preskok - muži

Ri Se Gwang, PRK

Denis Abľazin, RUS

Kenzo Širai, JPN

Kladina - ženy

Sanne Weversová, NED

Lauren Hernandezová, USA

Simone Bilesová, USA

Bradlá - muži

Oleg Verňajev, UKR

Danell Leyva, USA

Davis Beľavskij, RUS

Prostné - ženy

Simone Bilesová, USA

Alexandra Raismanová, USA

Amy Tinklerová, GBR

Hrazda - muži

Fabian Hambüchen, GER

Danell Leyva, USA

Nile Wilson, GBR

Skoky na trampolíne - ženy

Rosannagh MacLennanová, CAN

Bryony Pageová, GBR

Tan Li, CHN

Skoky na trampolíne - muži

Vladislav Gončarov, BLR

Tung Tung, CHN

Lej Kao, CHN

Hádzaná Hádzaná Šport1 Zlatá medaila Šport1 Strieborná medaila Šport1 Bronzová medaila
Ženský turnaj

Rusko, RUS

Francúzsko, FRA

Nórsko, NOR

Mužský turnaj

Dánsko, DEN

Francúzsko, FRA

Nemecko, GER

Jachting Jachting Šport1 Zlatá medaila Šport1 Strieborná medaila Šport1 Bronzová medaila
RS:X - muži

Dorian van Rijsselberge, NED

Nick Dempsey, GBR

Pierre Le Coq, FRA

RS:X - ženy

Charline Piconová, FRA

Čchen Pchej-na, CHN

Stefanija Elfutinová, RUS

Laser Radial - ženy

Mari Bouwmeesterová, NED

Annalise Murphyová, IRL

Anne.Marie Rindomová, DEN

Laser - muži

Tom Burton, AUS

Tonči Stipanovič, CRO

Sam Meech, NZL

Finn - muži

Giles Scot, GBR

Vasilij Žbogar, SLO

Caleb Paine, USA

Nacra 17 - mix

Argentína, ARG

Austrália, AUS

Rakúsko, AUT

470 - ženy

Hannah Millsová, Saskia Clarková, GBR

Jo Alehová, Polly Powrieová, NZL

Camille Lecointreová, Helene Defranceová, FRA

470 - muži

Sime Fantela, Igor Marenic, CRO

Mathew Belcher, Will Ryan, AUS

Panagiotis Mantis, Pavlos Kagialis, GRE

49er - muži

Peter Burling, Blair Tuke, NZL

Nathan Outteridge, Iain Jensen, AUS

Erik Heil, Thomas Ploessel, GER

49er FX - ženy

Martine Graelová, Kahena Kunzeová, BRA

Alex Maloneyová, Molly Meechová, AUS

Jena Hansenová, Katja Steen Salsková-Iversenová, DEN

Jazdectvo Jazdectvo Šport1 Zlatá medaila Šport1 Strieborná medaila Šport1 Bronzová medaila
Všestranná spôsobilosť - družstvá

Francúzsko, FRA

Nemecko, GER

Austrália, AUS

Všestranná spôsobilosť - jednotlivci

Michael Jung, GER

Astier Nicolas, FRA

Phillip Dutton, USA

Drezúra - družstvá

Nemecko, GER

Veľká Británia, GBR

Spojené štáty, USA

Drezúra - jednotlivci

Charlotte Dujardinová, GBR

Isabel Werthová, GER

Kristina Broringová-Spreherová, GER

Skok na koni - družstvá

Francúzsko, FRA

Spojené štáty, USA

Nemecko, GER

Skok na koni - jednotlivciiv

Nick SKelton, GBR

Peter Fredricson, SWE

Eric Lamaze, CAN

Kanoistika Kanoistika Šport1 Zlatá medaila Šport1 Strieborná medaila Šport1 Bronzová medaila
C1 1000 m - muži

Sebastian Brendel, GER

Isaquiroz Dos Santos, BRA

Sergej Tarnovskij, MDA

K2 500 m - ženy

Gabriella Szabóová, Danuta Kozáková, HUN

Franziska Weberová, Tina Dietzelová, GER

Karolina Najová, Beata Mikolajczyková, POL

K1 200 m - ženy

Lisa Carringtonová, NZL

Marta Walczykiewiczová, POL

Inna Osipenková-Rodomská, AZE

K1 1000 m - muži

Marcus Walz, ESP

Josef Dostál, CZE

Roman Anoškin, RUS

K2 1000 m - muži

Max Rendschmidt, Marcus Gross, GER

Marko Tomičevič, Milenko Zorič, SRB

Ken Walace, Lachlan Tame, AUS

C1 200 m - muži

Jurij Čeban, UKR

Valentin Demianenko, AZE

Isaquias Queiroz Dos Santos, BRA

K2 200 m - muži

Saúl Craviotto, Cristian Toro, ESP

Liam Heath, Jon Schofield, GBR

Aurimas Lankas, Edvinas Ramanauskas, LTU

K1 500 m - ženy

Danuta Kozáková, HUN

Emma Jörgensenová, DEN

Lisa Carringtonová, NZL

C2 1000 m - muži

Sebastian Brendel, Jan Vendrey, GER

Erlon De Souza Silva, Isaquias Queiroz Dos Santos, BRA

Dmitrij Jančuk, Taras Miščuk, UKR

K4 500 m - ženy

Maďarsko, HUN

Nemecko, GER

Bielorusko, BLR

K4 1000 m - muži

Nemecko, GER

Slovensko, SVK

Česko, CZE

K1 200 m - muži

Liam Heath, GBR

Maxime Beaumont, FRA

Ronald Rauhe, GER

Lukostreľba Lukostreľba Šport1 Zlatá medaila Šport1 Strieborná medaila Šport1 Bronzová medaila
Družstvá - muži

J. Kórea, KOR

Spojené štáty, USA

Austrália, AUS

Družstvá - ženy

J. Kórea, KOR

Rusko, RUS

Taipei, TPE

Jednotlivci - ženy

Čang Hja-čin, KOR

Lisa Unruhová, GER

Ki Po-pe, KOR

Jednotlivci - muži

Ku Bon-čchan, KOR

Jean-Charles Valladont, FRA

Brady Elison, USA

Moderná gymnastika Moderná gymnastika Šport1 Zlatá medaila Šport1 Strieborná medaila Šport1 Bronzová medaila
Viacboj jednotlivkýň

Margarita Mamunová, RUS

Jana Kudrjavcevová, RUS

Ganna Rizatdinová, UKR

Viacboj družstiev

Rusko, RUS

Španielsko, ESP

Bulharsko, BUL

Moderný päťboj Moderný päťboj Šport1 Zlatá medaila Šport1 Strieborná medaila Šport1 Bronzová medaila
Jednotlivci - ženy

Chloe Espositová, AUS

Élodie Clouvelová, FRA

Oktawia Nowacká, POL

Jednotlivci - muži

Alexander Lesun, RUS

Pavlo Tymoščenko, UKR

Ismael Hernández, MEX

Plávanie Plávanie Šport1 Zlatá medaila Šport1 Strieborná medaila Šport1 Bronzová medaila
400 m polohové preteky - muži

Kosuke Hagino, JPN

Chase Kalisz, USA

Daiya Seto, JPN

400 m voľný spôsob - muži

Mack Horton, AUS

Yang Sun, CHN

Gabrielle Detti, ITA

400 m polohové preteky - ženy

Katinka Hosszuová, HUN

Madeline Diradová, USA

Mireia Belmonte Garciová, ESP

4 x 100 m voľný spôsob - ženy

Austrália, AUS

Spojené štáty, USA

Kanada, CAN

100 m motýlik - ženy

Sarah Sjostromová, SWE

Penny Oleksiaková, CAN

Dana Vollmerová, USA

100 m prsia - muži

Adam Peaty, GBR

Cameron van der Burgh,RSA

Cody Miller, USA

400 m voľný spôsob - ženy

Kathleen Ledecká, USA

Jazz Carlinová, GBR

Leah Smithová, USA

4 x 100 m voľný spôsob - muži

Spojené štáty, USA

Francúzsko, FRA

Austrália, AUS

200 m voľný spôsob - muži

Sun Jang, CHN

Chad le Clos, RSA

Conor Dwyer, USA

100 m znak - ženy

Katinka Hosszuová, HUN

Karhleen Bakerová, USA

Kylie Masseová, CAN

Fu Juan-chuej, CHN

100 m znak - muži

Ryan Murphy, USA

Su Ťia-ju, CHN

David Plummer, USA

100 m prsia - ženy

Lillia Kingová, USA

Julia Jefimovová, RUS

Catherine Meiliová, USA

200 m voľný spôsob - ženy

Katie Ledecká, USA

Sarah Sjöströmová, SWE

Emma McKeonová, AUS

200 m motýlik - muži

Michael Phelps, USA

Masato Sakaj, JPN

Tamás Kenderesi, HUN

200 m polohové preteky - ženy

Katinka Hosszuová, HUN

Siobhan-Marie O´Connová, GBR

Madeline Diradová, USA

4 x 200 m voľný spôsob - muži

Spojené štáty, USA

Veľká Británia, GBR

Japonsko, JPN

200 m prsia - muži

Dmitrij Balandin, KAZ

Josh Prenot, USA

Anton Čupkov, RUS

200 m motýlik - ženy

Mireia Garcia Belmonteová, ESP

Madeline Grovesová, AUS

Načumi Hošiová, JPN

100 m voľný spôsob - muži

Kyle Chalmers, AUS

Pieter Timmers, BEL

Nathan Adrian, USA

4 x 200 m voľný spôsob - ženy

Spojené štáty, USA

Austrália, AUS

Kanada, CAN

200 m prsia - ženy

Rie Kenetová, JPN

Julia Jefimovová, RUS

Š´Ťing-lin, CHN

200 m znak - muži

Ryan Murphy, USA

Mitchell Larkin, AUS

Jevgenij Rylov, RUS

200 m polohové preteky - muži

Michael Phelps, USA

Kosuke Hagino, JPN

Šun Wang, CHN

100 m voľný spôsob - ženy

Simone Manuelová, USA

Penny Oleksiaková, CAN

Saraf Sjöströmová, SWE

200 m znak - ženy

Madeline Diradová, USA

Katinka Hosszúová, HUN

Hilary Caldwellová, CAN

100 m motýlik - muži

Joseph Schooling, SIN

Michael Phels, USA

Chad le Clos, RSA

László Cseh, HUN

800 m voľný spôsob - ženy

Katie Ledecká, USA

Jazz Carlinová, GBR

Boglárka Kapásová, HUN

50 m voľný spôsob - muži

Anthony Ervin, USA

Florent Manaudou, FRA

Nathan Adrian, USA

50 m voľný spôsob - ženy

Pernile Blumeová, DEN

Simone Mannetová, USA

Alexandra Herasimeniová, BLR

1500 m voľný spôsob - muži

Gregorio Paltrinieri, ITA

Connor Jaeger, USA

Gabriele Detti, ITA

4 x 100 m polohové preteky - ženy

Spojené štáty, USA

Austrália, AUS

Dánsko, DEN

4 x 100 m polohové preteky - mužov

Spojené štáty, USA

Veľká Británia, GBR

Austrália, AUS

10 km diaľkové plávanie - ženy

Sharon van Rouwendaalová, NED

Rachele Bruniová, ITA

Poliana Okimotová, BRA

10 km diaľkové plávanie - muži

Ferry Weertman, NED

Spiros Gianniotis, GRE

Marc-Antoine Olivier, ITA

Plážový volejbal Plážový volejbal Šport1 Zlatá medaila Šport1 Strieborná medaila Šport1 Bronzová medaila
Ženský turnaj

Nemecko, GER

Brazília, BRA

Spojené štáty, USA

Mužský turnaj

Alison Cerutti, Bruno Oscar Achmidt, BRA

Daniele Lupo, Paolo Nicolai, ITA

Alexander Brouwer, Robert Meeuwsen, NED

Pozemny hokej Pozemny hokej Šport1 Zlatá medaila Šport1 Strieborná medaila Šport1 Bronzová medaila
Mužský turnaj

Argentína, ARG

Belgicko, BEL

Nemecko, GER

Ženský turnaj

Veľká Británia, GBR

Holandsko, NED

Nemecko, GER

Ragby Ragby Šport1 Zlatá medaila Šport1 Strieborná medaila Šport1 Bronzová medaila
Ženský turnaj

Austrália, AUS

Nový Zélend, NZL

Kanada, CAN

Mužský turnaj

Fidži, FIJ

Veľká Británia, GBR

Juhoafrická republika, RSA

Šerm Šerm Šport1 Zlatá medaila Šport1 Strieborná medaila Šport1 Bronzová medaila
Kord jednotlivcov - ženy

Emese Szászová, HUN

Rosella Fiamingová, ITA

Yiwen Sunová, CHN

Fleuret jednotlivcov - muži

Daniele Garozzo, ITA

Alexander Massialas, USA

Timur Safin, RUS

Šabľa jednotlivcov - ženy

Yana Egorianová, RUS

Sofya Velikayová, RUS

Olga Kharlanová, UKR

Kord jednotlivcov - muži

Park Sang-jong, KOR

Imre Géza, HUN

Gauthier Grumier, FRA

Fleuret jednotlivcov - ženy

Inna Deriglazovová, RUS

Elisa di Franciscaová, ITA

Ines Búbakriová, TUN

Šabľa jednotlivcov - muži

Aron Szilágyi, HUN

Daryl Homer, USA

Kim Čung-hwan, KOR

Kord družstiev - ženy

Rumunsko, ROU

Čína, CHN

Rusko, RUS

Fleuret družstiev - muži

Rusko, RUS

Francúzsko, FRA

Spojené štáty, USA

Šabľa družstiev - ženy

Rusko, RUS

Ukrajina, UKR

Spojené štáty, USA

Kord družstiev - muži

Francúzsko, FRA

Taliansko, ITA

Maďarsko, HUN

Skoky do vody Skoky do vody Šport1 Zlatá medaila Šport1 Strieborná medaila Šport1 Bronzová medaila
3 m doska synchrónne - ženy

Čína, CHN

Taliansko, ITA

Austrália, AUS

10 veža synchrónne - muži

Čína, CHN

Spojené štáty, USA

Veľká Británia, GBR

10 m veža synchrónne - ženy

Čína, CHN

Malajzia, MAS

Kanada, CAN

3 m doska synchrónne - muži

Veľká Británia, GBR

Spojené štáty, USA

Čína, CHN

3 m doska - ženy

Š´Tching-mao, CHN

Che Zi, CHN

Tania Cagnottová, ITA

3 m doska - muži

Yuan Kao, CHN

Jack Laugher, GBR

Patric Hausding, GER

10 m veža - ženy

Qian Rean, CHN

Yajle Si, CHN

Meaghan Benfeitová, CAN

10 m veža - muži

Čchen Aj-sen, CHN

Germán Sánchez, MEX

David Boudia, USA

Stolný tenis Stolný tenis Šport1 Zlatá medaila Šport1 Strieborná medaila Šport1 Bronzová medaila
Dvojhra - ženy

Ting Ning, CHN

Li Siao-sia, CHN

Kim Song-ri, PRK

Dvojhra - muži

Ma Long, CHN

Čang Ťi-kche, CHN

Džun Mizutani, JPN

Družstvá - ženy

Čína, CHN

Nemecko, GER

Japonsko, JPN

Družstvá - muži

Čína, CHN

Japonsko, JPN

Nemecko, GER

Streľba Streľba Šport1 Zlatá medaila Šport1 Strieborná medaila Šport1 Bronzová medaila
Vzduchová puška na 10 m - ženy

Virginia Trasherová, USA

Li Duová, CHN

Siling Yiová, CHN

Vzduchová pištoľ na 10 m - muži

Hoang Xuan Vinh, VIE

Wu Felipe Almenida, BRA

Pang Wei, CHN

Trap - ženy

Catherine Skinnerová, AUS

Natalie Rooneyová, NZL

Corey Congdellová, USA

Trap - muži

Josip Glasnovic, CRO

Giovanni Pellielo, ITA

Edward Ling, GBR

Pištoľ na 25 m - ženy

Anna Korakakiová, GRE

Monika Karschová, GER

Heidi Diethelmová, SUI

Pištoľ na 50 m - muži

Čin Čong-oh, KOR

Suan Vinh Hoang, VIE

Kim Song Guk, PRK

Double trap - muži

Fehaid Aldeehani, KUW

Marco Innocenti, ITA

Steven Scott, GBR

Puška na 50 m (3 polohy) - ženy

Barbara Englederová, GER

Čang Pin-pin, CHN

Tu Li, CHN

Puška na 50 m v kľaku - muži

Henri Junghänel, GER

Kim čong-hjun, KOR

Kirill Grigorjan, RUS

Skeet - ženy

Diana Bacosiová, ITA

Chiara Cainerová, ITA

Kimberly Rhodová, USA

Rýchlopaľná pištoľ na 25 m - muži

Christian Reitz, GER

Jean Quiquampoix, FRA

Li Jue-chung, CHN

Skeet - muži

Gabriele Rossetti, ITA

Marcus Svensson, SWE

Abdullah Alrashidi, IOA

Puška na 50 m (3 polohy) - muži

Nicolo Campriani, ITA

Sergej Kamenskij, RUS

Alexis Raynauld, FRA

Vzduchová pištoľ na 10 m - ženy

Zhang Mengxueová, CHN

Vitalina Batsarashkinová, RUS

Anna Korakakiová, GRE

Vzduchová puška na 60 m - muži

Niccolo Campriani, ITA

Sergij Kuliš, UKR

Ladimir Maslennikov, RUS

Synchronizované plávanie Synchronizované plávanie Šport1 Zlatá medaila Šport1 Strieborná medaila Šport1 Bronzová medaila
Dvojice ženy - voľná zostava

Natalia Iščenková, Stelana Romašiová, RUS

Chuang Süe-čchen, Sun Wen-jen, CHN

Jukiko Iniuová, Risako Micuiová, JPN

Družstvá ženy - voľná zostava

Rusko, RUS

Čína, CHN

Japonsko, JPN

Taekwondo Taekwondo Šport1 Zlatá medaila Šport1 Strieborná medaila Šport1 Bronzová medaila
Ženy do 49 kg

Sohui Kimová, KOR

Tijana Bogdanovičová, SRB

Patimat Abakarová, AZE

Panipak Wongpattanakitová, THA

Muži do 58 kg

Shual Čao, CHN

Tawin Hanprab, THA

Luisito Pie, DOM

Taehum Kim, KOR

Ženy do 57 kg

Jade Jonesová, GBR

Eva Calvová-Gómezová, ESP

Hedaya Wahbová, EGY

Kimia Alizadehová-Zenoorinová, IRI

Muži do 68 kg

Ahmad Abughaush, JOR

Alexej Denisenko, RUS

Joel Gonzáles Bonilla, ESP

Li Dä-hun, KOR

Ženy do 67 kg

Hyeri Ohová, KOR

Haby Niareová, FRA

Christelle Marie Ruth Gbagbiová, CIV

Nur Tatrová, TUR

Muži do 80 kg

Cheick Sallah Junior Cisse, CIV

Lutalo Muhammad, GBR

Milad Beigi Harchegani, AZE

Oussama Oueslati, TUN

Ženy nad 67 kg

Šujin Čeng, CHN

Maria del Rosario Espinozová, MEX

Jackie Gallowayová, USA

Bianca Walkdenová, GBR

Muži nad 80 kg

Radik Isajev, AZE

Abdoulrazak Issoufou Alfaga, NIG

Dongmin Cha, KOR

Maicon Siqueira, BRA

Tenis Tenis Šport1 Zlatá medaila Šport1 Strieborná medaila Šport1 Bronzová medaila
Štvorhra - muži

Lopez/Nadal, ESP

Mergea/Tecau, ROU

Sock/Johnson, USA

Dvojhra - ženy

Monica Puigová, PUR

Angelique Kerberová, GER

Petra Kvitová, CZE

Dvojhra muži

Andy Murray, GBR

Juan Martín Del Potro, ARG

Kei Nišikori, JPN

Štvorhra - ženy

Makarovová/Vesninovová, RUS

Bacsinszkyová/Hingisová, SUI

Šafářová/Strýcová, CZE

Štvorhra - mix

Bethanie Matteková-Sandsová, Jack Sock, USA

Venus V´Williamsová, Rajeev Ram, USA

Hradecká/Štěpánek, CZE

Triatlon Triatlon Šport1 Zlatá medaila Šport1 Strieborná medaila Šport1 Bronzová medaila
Jednotlivci - muži

Alistair Brownlee, GBR

Jonathan Brownlee, GBR

Henri Schoeman, RSA

Jednotlivci - ženy

Gwen Jorgensonová, USA

Nicola Spirigová, SUI

Vicky Hollandová, GBR

Veslovanie Veslovanie Šport1 Zlatá medaila Šport1 Strieborná medaila Šport1 Bronzová medaila
Párová štvorka mužov

Nemecko, GER

Austrália, AUS

Estónsko, EST

Párová štvorka žien

Nemecko, GER

Holandsko, NED

Poľsko, POL

Dvojka bez kormidelníka - muži

Eric Murra, Hamish Bond, NZL

Lawrence Trittain, Dhaun Keeling, RSA

Giovanni Abagnale, Marco di Costanzo, ITA

Dvojskif žien

Magdalena Fularczyková-Kozlowská, Natalia Madajová, POL

Victoria Thomleyová, Karherine Graingerová, GBR

Donata Vištartaite, Milda Valčiukaite, LTU

Dvojskif mužov

Martin Sinkovič, Valent Sinkovič, CRO

Mindaugas Griškonis, Saulius Ritter, LTU

Kjetil Borch, Olaf Tufte, NOR

Štvorka ľahkých váh bez kormidelníka - muži

Švajčiarsko, SUI

Dánsko, DEN

Francúzsko, FRA

Dvojskif ľahkých váh - ženyy

Ilse Paulisová, Maaike Headová, NED

Lindsy Jemmerichová, Patricia Obbeová, CAN

Chuang Wen-ji, Pchan Fej-chung, CHN

Dvojskif ľahkých váh - muži

Pierre Houlin, Jérémie Azou, FRA

Gary O´Donovan, Paiu O´Donovan, IRL

Kristofer Brun, Are Strandki, NOR

Dvojka bez kormidelníka - ženy

Helen Gloverová, Heather Stanningová, GBR

Genevieve Behrentová, Rebeca Scownová, NZL

Hedvig Rasmussenová, Anne Andersenová, DEN

Štvorka bez kormidelníka - muži

Veľká Británia, GBR

Austrália, AUS

Taliansko, ITA

Skif - muži

Mahé Drysdale, NZL

Damir Martin, CRO

Ondřej Synek, CZE

Skif - ženy

Kimberley Brennanová, AUS

Genevra Stonová, USA

Tuan Ťing-li, CHN

Osemveslica s kormidelníkom - ženy

Spojené štáty, USA

Veľká Británia, GBR

Rumunsko, ROU

Osemveslica s kormidelníkom - muži

Veľká Británia, GBR

Nemecko, GER

Holandsko, NED

Vodné pólo Vodné pólo Šport1 Zlatá medaila Šport1 Strieborná medaila Šport1 Bronzová medaila
Mužský turnaj

Srbsko, SRB

Chorvátsko, CRO

Taliansko, ITA

Ženský turnaj

Spojené štáty, USA

Italy, ITA

Rusko, RUS

Vodný slalom Vodný slalom Šport1 Zlatá medaila Šport1 Strieborná medaila Šport1 Bronzová medaila
C1 - muži

Denis Gargaut Chanut, FRA

Matej Beňuš, SVK

Takuja Haneda, JPN

C2 - muži

Ladislav Škantár, Peter Škantár, SVK

David Florence, Richard Houschow, GBR

Gauthier Klaus, Mathieu Péché, FRA

K1 - ženy

Maialen Chourrautová, ESP

Luuka Jonesová, NZL

Jessica Foxová, AUS

K1 - muži

Joseph Clarke, GBR

Peter Kauzer, SLO

Jiří Prskavec, CZE

Volejbal Volejbal Šport1 Zlatá medaila Šport1 Strieborná medaila Šport1 Bronzová medaila
Volejbal - ženy

Čína, CHN

Srbsko, SRB

Spojené štáty, USA

Volejbal - muži

Brazília, BRA

Taliansko, ITA

Spojené štáty, USA

Vzpieranie Vzpieranie Šport1 Zlatá medaila Šport1 Strieborná medaila Šport1 Bronzová medaila
A skupina do 48 kg - ženy

Sopita Tanasanová, THA

Sri Wahyuni Agustianiová, INA

Hiromi Miyakeová, JPN

A skupina do 53 kg - ženy

Shu-Ching Hsuová, TPE

Hidilyn Diazová, PHI

Jin Hee Yoonová, KOR

A skupina do 56 kg - muži

Qingquan Long, CHN

Yun Chol Om, PRK

Sinphet Kruaithong, THA

A skupina do 58 kg - ženy

Sukanya Srisuratová, THA

Pimsiri Sirikaewová, THA

Kchuo Hsing-čchun, TPE

A skupina do 62 kg - muži

Oscar Figueroa Mosquera, COL

Eko Yuli Irawan, INA

Farkhad Charkij, KAZ

A skupina do 63 kg - ženy

Wej Teng, CHN

Choe Chjo-sim, PRK

Karina Goričevová, KAZ

A skupina do 69 kg - muži

Š´Č´-jung, CHN

Danijar Ismajilov, TUR

Izzar Artykov, KGZ

A skupina do 69 kg - ženy

Jen.mej Siang, CHN

Žazira Žapparkulová, KAZ

Sara Ahmedová, EGY

A skupina do 75 kg - ženy

Rim Jong-sim, PRK

Daria Naumavová, BLR

Lidia Valentinová, ESP

A skupina do 77 kg - muži

Nijat Rahimov, KAZ

Lu Siao-ťün, CHN

Mohamed Mahmúd, EGY

A skupina do 85 kg - muži

Kianoush Rostami, IRI

Tao Tian, CHN

Gabriel Sicraian, ROU

A skupina do 95 kg - muži

Sohrab Moradi, IRI

Vadim Streľcov, BLR

Aurimas Didzbalis, LTU

A skupina do 105 kg - muži

Ruslan Nurudinov, UZB

Simon Martirosyan, ARM

Alexander Zajčikov, KAZ

A skupina nad 105 kg - muži

Laša Talakadze, GEO

Gor Minasyan, ARM

Irakli Turmanidze, GEO

Zápasenie Zápasenie Šport1 Zlatá medaila Šport1 Strieborná medaila Šport1 Bronzová medaila
Grécko-rímsky štýl do 59 kg - muži

Ismael Borrero Molina, CUB

Šinobu Ota, JPN

Stig-André Berge, NOR

Elmurat Tasmuradov, UZB

Grécko-rímsky štýl do 75 kg - muži

Roman Vlasov, RUS

Mark Overgaarg Madsen, DEN

Kim Hjon-woo, KOR

Saed Morad Abdvali, IRI

Grécko-rímsky štýl do 85 kg

Davit Čakvetadze, RUS

Žan Beleňuk, UKR

Džavid Gamuatov, BLR

Denis Kudla, GER

Grécko-rímsky štýl do 130 kg

Mijaín López Núňez, CUB

Riza Kayaalp, TUR

Sabah Shariati, AZE

Sergej Semionov, RUS

Grécko-rímsky štýl do 66 kg

Davor Stefanek, SRB

Migran Arutyunyan, ARM

Shmagi Bolkvadze, GEO

Rasul Chunajev, AZE

Grécko-rímsky štýl do 98 kg

Artur Aleksanyan, ARM

Jasmany Daniel Lugo Cabrera, CUB

Cholamreza Ghasem Rezaei, IRI

Cenk Ildem, TUR

Voľný štýl do 48 kg - ženy

Eri Tosaková, JPN

Marija Stadniková, AZE

Elica Atanasovová-Jankovová, BUL

Sun Ja-nan, CHN

Voľný štýl do 58 kg - ženy

Kaori Ičová, JPN

Valerija Koblovová-Žolobovová, RUS

Sakši Maliková, IND

Marva Amriová, TUN

Voľný štýl do 69 kg - ženy

Sara Došová, JPN

Natalia Vorobevová, RUS

Elmira Syzdyková, KAZ

Anna Jenny Franssonová, SWE

Voľný štýl do 53 kg - ženy

Helen Louise Maroulisová, USA

Saori Jošidaová, JPN

Natalya Sinishinová, AZE

Sofia Matissonová, SWE

Voľný štýl do 63 kg - ženy

Risako Kawaiová, JPN

Maryia Mamashuková, BLR

Jekaterina Larionová, KAZ

Ewa Monika Michaliková, POL

Voľný štýl do 75 kg - ženy

Erica Elizabeth Wiebeová, CAN

Guzel Manyurová, KAZ

Fengliu Čang, CHN

Ekaterina Bukinovová, RUS

Voľný štýl do 57 kg - muži

Vladimer Khičegas, GEO

Rei Higuči, JPN

Haji Alijev, AZE

Hassan Sabzali Rahimi, IRI

Voľný štýl do 65 kg - muži

Soslan Ramonov, RUS

Toghrul Asgarov, AZE

Ichtijor Navruzov, UZB

Frank Chamizo Marquez, ITA

Voľný štýl do 74 kg - muži

Hassan Aliazam Yazdanicharati, IRI

Aniuar Geduev, RUS

Jabrayil Hasanov, AZE

Soner Demitras, TUR

Voľný štýl do 86 kg - muži

Abdulrašid Sadulajev, RUS

Selim Yasar, TUR

J´Den Michael Tbory Cox, USA

Šarif Šarifov, AZE

Voľný štýl do 97 kg - muži

Kyle Frederick Snyder, USA

Chetag Goziumov, AZE

Magomed Idrisovič Ibragimov, UZB

Albert Saritov, ROU

Voľný štýl do 125 kg - muži

Taha Akgul, TUR

Komeil Nemat Ghasemi, IRI

Geno Petriašvili, GEO

Ibrahim Sajdov, BLR