Domov
Televízia
Rozhlas
Články
Program
01.08.2024
PO
UT
ST
ŠT
PI
SO
NE
Televízia
Rozhlas
06:05
Zázračný miniateliér
06:10
Počúvaj moju hudbu
06:20
Jurošík
06:25
Bob a Bobek na cestách
06:35
Bob a Bobek na cestách
06:40
Medvedík Pompon I
06:45
Poštár Pat I
07:05
Lexi a Lottie
11:00
Kúzelné mestečko
11:35
Jakub a Flip
11:40
Rusty I
11:45
Pa a Pi
17:55
Duel JUNIOR
18:30
Jakub a Flip
18:35
Rusty I
18:40
Medvedík Pompon I
18:55
Poštár Pat I
19:10
Zázračný miniateliér
00:00
Rozprávka -- Marta Hlušíková: Nech žijú prázdniny!
00:20
Panpulóni -- Veronika Martinková: O hľadaní šťastia
01:00
Rozprávková hra -- Božena Čahojová - Bernátová: Veterná rozprávka
01:45
Rozprávka -- Liana Laskalovová: Mesiačkové jahniatko
02:00
Rozprávka -- Jaroslava Grúberová; staroveké mýty: Legendy starovekého Ríma - 2.časť
02:20
Čítanie na pokračovanie -- Karl May: Winnetou 5. časť
03:00
Hra pre deti a mládež -- Pavla Kováčová: Prvá (Čriepky príbehu prvej slovenskej lekárky Márie Bellovej)
03:45
Rozprávka -- Ria Paldiová: O človeku, čo šiel za slnkom
04:00
Rozprávka -- Alga Marina Eizagaray/Lydia Cabrera/afro-kubánska ľudová rozprávka: Zázračný vŕšok (spomienka na Blaha Uhlára)
04:20
Program pre deti -- Zuzana Jurigová Kapráliková: Knižky mačky Abecedy (Mária Ďuríčková: Dunajská kráľovná a Kľúče od mesta)
05:00
Rozprávková hra -- Václav Šuplata: Najväčší z trubirohov (Mesiac Borisa Farkaša)
06:00
Program (nielen) pre deti -- Ľuboš Machaj/Rozália Vlasková: Bola raz jedna povesť 284. časť (repríza)
06:25
Čítanie na pokračovanie -- Diana Mašlejová: Zvieratká z Jakubovho kopca 4. časť (Mesiac Borisa Farkaša)
07:00
Rozprávková hra -- Jozef Bratina/polynézska legenda: O statočnom náčelníkovi Longorikovi
07:45
Rozprávka -- Benjamín Tinák: Johanes zo zázračného buša 5. časť (V buši sa dejú podivné veci)
08:00
Rozprávka pre najmenších
08:15
Rozprávka pre najmenších
08:30
Rozprávka pre najmenších
08:45
Rozprávka pre najmenších
09:00
Rozprávka pre najmenších -- Július Balco: Vrabce z Trnavy 5.časť
09:15
Rozprávka pre najmenších -- Jaroslava Grúberová, africké povesti a bájky: Rozprávky múdreho Marabuta 2. časť
09:30
Rozprávka pre najmenších -- Ján Milčák: Malý Jonatán a ešte menší Baf 5. časť
09:45
Rozprávka pre najmenších -- Libuša Friedová: Babka a kocúrik Gíra 8.čas
10:00
Rozprávka -- Marta Hlušíková: Nech žijú prázdniny!
10:20
Panpulóni -- Veronika Martinková: O hľadaní šťastia
11:00
Rozprávková hra -- Božena Čahojová - Bernátová: Veterná rozprávka
11:45
Rozprávka -- Liana Laskalovová: Mesiačkové jahniatko
12:00
Rozprávka -- Jaroslava Grúberová; staroveké mýty: Legendy starovekého Ríma - 2.časť
12:20
Čítanie na pokračovanie -- Karl May: Winnetou 5. časť
13:00
Hra pre deti a mládež -- Pavla Kováčová: Prvá (Čriepky príbehu prvej slovenskej lekárky Márie Bellovej)
13:45
Rozprávka -- Ria Paldiová: O človeku, čo šiel za slnkom
14:00
Rozprávka -- Alga Marina Eizagaray/Lydia Cabrera/afro-kubánska ľudová rozprávka: Zázračný vŕšok (spomienka na Blaha Uhlára)
14:20
Program pre deti -- Zuzana Jurigová Kapráliková: Knižky mačky Abecedy (Mária Ďuríčková: Dunajská kráľovná a Kľúče od mesta)
15:00
Rozprávková hra -- Václav Šuplata: Najväčší z trubirohov (Mesiac Borisa Farkaša)
16:00
Program (nielen) pre deti -- Ľuboš Machaj/Rozália Vlasková: Bola raz jedna povesť 284. časť (repríza)
16:25
Čítanie na pokračovanie -- Diana Mašlejová: Zvieratká z Jakubovho kopca 4. časť (Mesiac Borisa Farkaša)
17:00
Rozprávková hra -- Jozef Bratina/polynézska legenda: O statočnom náčelníkovi Longorikovi
17:45
Rozprávka -- Benjamín Tinák: Johanes zo zázračného buša 5. časť (V buši sa dejú podivné veci)
18:00
Rozprávka pre najmenších
18:15
Rozprávka pre najmenších
18:30
Rozprávka pre najmenších
18:45
Rozprávka pre najmenších
19:00
Rozprávka pre najmenších -- Július Balco: Vrabce z Trnavy 5.časť
19:15
Rozprávka pre najmenších -- Jaroslava Grúberová, africké povesti a bájky: Rozprávky múdreho Marabuta 2. časť
19:30
Rozprávka pre najmenších -- Ján Milčák: Malý Jonatán a ešte menší Baf 5. časť
19:45
Rozprávka pre najmenších -- Libuša Friedová: Babka a kocúrik Gíra 8.čas
20:00
Rozprávka -- Marta Hlušíková: Nech žijú prázdniny!
20:20
Panpulóni -- Veronika Martinková: O hľadaní šťastia
21:00
Rozprávková hra -- Božena Čahojová - Bernátová: Veterná rozprávka
21:45
Rozprávka -- Liana Laskalovová: Mesiačkové jahniatko
22:00
Rozprávka -- Jaroslava Grúberová; staroveké mýty: Legendy starovekého Ríma - 2.časť
22:20
Čítanie na pokračovanie -- Karl May: Winnetou 5. časť
23:00
Hra pre deti a mládež -- Pavla Kováčová: Prvá (Čriepky príbehu prvej slovenskej lekárky Márie Bellovej)
23:45
Rozprávka -- Ria Paldiová: O človeku, čo šiel za slnkom
00:00
Rozprávka