Domov
Televízia
Rozhlas
Články
Program
04.08.2024
PO
UT
ST
ŠT
PI
SO
NE
Televízia
Rozhlas
06:10
Slimák Maťo a škriatok Klinček
06:15
Jurošík
06:25
Rusty I
06:30
Poštár Pat I
06:45
Lexi a Lottie
07:10
Bluey
07:15
Zberateľ zvukov
07:25
Šmolkovia - nové príbehy
07:35
Údolie Muminovcov III
07:55
Šéfkuchár Shane
08:10
Zázračný ateliér
08:35
Príbeh rieky Poprad
08:55
Nech žije deduško
09:30
Leto s Katkou
13:00
Piesočná potvorka
17:55
Čekyho hudobný labák
18:30
Mláďatá
18:35
Rusty I
18:55
Poštár Pat I
19:10
Lexi a Lottie
19:30
Počúvaj moju hudbu
00:00
Rozprávka -- Jaroslava Grúberová; staroveké mýty: Legendy starovekého Ríma - 2.časť
00:20
Čítanie na pokračovanie -- Karl May: Winnetou 5. časť
01:00
Hra pre deti a mládež -- Pavla Kováčová: Prvá (Čriepky príbehu prvej slovenskej lekárky Márie Bellovej)
01:45
Rozprávka -- Ria Paldiová: O človeku, čo šiel za slnkom
02:00
Rozprávka
02:20
Čítanie na pokračovanie
03:00
Rozprávková hra
03:45
Rozprávka
04:00
Rozprávka
04:25
Čítanie na pokračovanie
05:00
Rozprávková hra
05:45
Rozprávka
06:00
Rozprávka pre najmenších
06:15
Rozprávka pre najmenších
06:30
Rozprávka pre najmenších
06:45
Rozprávka pre najmenších
07:00
Rozprávka pre najmenších -- Július Balco: Vrabce z Trnavy 5.časť
07:15
Rozprávka pre najmenších -- Jaroslava Grúberová, africké povesti a bájky: Rozprávky múdreho Marabuta 2. časť
07:30
Rozprávka pre najmenších -- Ján Milčák: Malý Jonatán a ešte menší Baf 5. časť
07:45
Rozprávka pre najmenších -- Libuša Friedová: Babka a kocúrik Gíra 8.čas
08:00
Rozprávka -- Marta Hlušíková: Nech žijú prázdniny!
08:20
Panpulóni -- Veronika Martinková: O hľadaní šťastia
09:00
Rozprávková hra -- Božena Čahojová - Bernátová: Veterná rozprávka
09:45
Rozprávka -- Liana Laskalovová: Mesiačkové jahniatko
10:00
Rozprávka -- Jaroslava Grúberová; staroveké mýty: Legendy starovekého Ríma - 2.časť
10:20
Čítanie na pokračovanie -- Karl May: Winnetou 5. časť
11:00
Hra pre deti a mládež -- Pavla Kováčová: Prvá (Čriepky príbehu prvej slovenskej lekárky Márie Bellovej)
11:45
Rozprávka -- Ria Paldiová: O človeku, čo šiel za slnkom
12:00
Rozprávka
12:20
Čítanie na pokračovanie
13:00
Rozprávková hra
13:45
Rozprávka
14:00
Rozprávka
14:25
Čítanie na pokračovanie
15:00
Rozprávková hra
15:45
Rozprávka
16:00
Rozprávka pre najmenších
16:15
Rozprávka pre najmenších
16:30
Rozprávka pre najmenších
16:45
Rozprávka pre najmenších
17:00
Rozprávka pre najmenších -- Július Balco: Vrabce z Trnavy 5.časť
17:15
Rozprávka pre najmenších -- Jaroslava Grúberová, africké povesti a bájky: Rozprávky múdreho Marabuta 2. časť
17:30
Rozprávka pre najmenších -- Ján Milčák: Malý Jonatán a ešte menší Baf 5. časť
17:45
Rozprávka pre najmenších -- Libuša Friedová: Babka a kocúrik Gíra 8.čas
18:00
Rozprávka -- Marta Hlušíková: Nech žijú prázdniny!
18:20
Panpulóni -- Veronika Martinková: O hľadaní šťastia
19:00
Rozprávková hra -- Božena Čahojová - Bernátová: Veterná rozprávka
19:45
Rozprávka -- Liana Laskalovová: Mesiačkové jahniatko
20:00
Rozprávka -- Jaroslava Grúberová; staroveké mýty: Legendy starovekého Ríma - 2.časť
20:20
Čítanie na pokračovanie -- Karl May: Winnetou 5. časť
21:00
Hra pre deti a mládež -- Pavla Kováčová: Prvá (Čriepky príbehu prvej slovenskej lekárky Márie Bellovej)
21:45
Rozprávka -- Ria Paldiová: O človeku, čo šiel za slnkom
22:00
Rozprávka
22:20
Čítanie na pokračovanie
23:00
Rozprávková hra
23:45
Rozprávka
00:00
Rozprávka pre najmenších