Gratulácie poslucháčom pri príležitosti životných, pracovných, rodinných jubileí a iných udalostí.
OZNAM
Dôležitý oznam pre poslucháčov Rádia Regina Stred v okruhu vysielača Banská Bystrica-Suchá hora, ktorý vysiela náš program na frekvencii 101,5 MHz.
Od 28. apríla do konca augusta tohto roka budú na vysielači realizovať dôležité rekonštrukčné práce.
Vysielač Suchá hora preto bude v uvedenom období fungovať v obmedzenej prevádzke.
V dôsledku zníženia jeho výkonu dôjde aj k zníženiu kvality signálu Rádia Regina Stred v okrajových oblastiach pokrytia.
Náhradným riešením môže byť preladenie na iné FM vysielače v okolí, vysielanie v pásme DAB+, prípadne príjem nášho vysielania cez internet.
Poslucháčom sa za znížený komfort príjmu signálu aj v mene prevádzkovateľa siete vysielačov ospravedlňujeme.
Tešíme sa, že od jesene tohto roka bude vysielač Suchá hora poskytovať svoje služby bez obmedzení.
Vaše Rádio Regina Stred
Vysiela sa: sobota: od 13:00 - 15:00 nedeľa: od 13:00 - 15:00.
Najbližší voľný termín 11.08.2024 a nasledujúce víkendy.
Prosím, neposielajte žiadosti na predchádzajúce termíny, sú plne obsadené.
Ďakujeme za pochopenie.
Váš tím Hudobných pozdravov
Podrobnosti tu
Sobota 20.07.2024 o 13:00
Anna Urbancová zo Sliača,
Milka Vojteková z Lučenca - Opatovej,
Pavol Turňa Feštrík z Brezna - Podkoreňovej,
Ján Séleš z Hrnčiarskych Zalužian,
Mária Petrusová z Dolných Strhár,
Juraj Kučera z Rimavských Janoviec,
Helenka Mičianová z Točnice,
Milan Gálik z Pohorelej,
Blažena Rumanová zo Záhoriec,
Juraj Hulina z Lovinobane,
manželia Ján a Margita Mojžišovci z Banskej Belej,
Emília Boboková zo Slovenskej Ľupče,
Milan Škamla zo Sampora,
Ján Ďurica zo Závadky nad Hronom,
František Wittmann z Dúbravice,
Mária Leštáková z Kováčovej,
Peter Žilka z Hriňovej - Slanca.
Nedeľa 21.07.2024 o 13:00
Emília Halondžiaková z Liptovského Ondreja,
Ján Kožiak z Tisovca,
Mária Weisová z Liptovskej Lúžnej,
Jozef Hanuska z Hriňovej - Krivca,
Emília Vojteková z Lučenca - Opatovej,
Martin Parkáni z Príbeliec,
Anička Kanková z Očovej,
Vladimír Borovčík zo Sampora,
Marek Orolín z Pohorelej,
Milan Gálik z Pohorelej,
Anna Tučeková z Budče,
Ľudovít Hrabovský z Kováčovej,
Ondrej Bahleda zo Zvolena,
Pavol Pilko zo Šalkovej,
Anna Strmeňová z Horného Jelenca,
Dobroslava Pavlovská z Predajnej - Kramlištia,
Jaroslav Kubolek z Dačovho Lomu,
Anna Valocková z Dúbrav - Hradnej,
Ján Legát z Hrušova,
Anna Hubková zo Socoviec,
Anna Roziaková zo Sebechlieb,
Jozef Čierny z Klokoča.