Domov
Televízia
Rozhlas
Články
Program
04.09.2024
PO
UT
ST
ŠT
PI
SO
NE
Televízia
Rozhlas
06:05
Zázračný miniateliér
06:10
AKO SA RODIA VÍŤAZI
06:25
Mimi a Líza
06:35
Bob a Bobek na cestách
06:40
Medvedík Pompon II
06:45
Poštár Pat II
07:00
Štyria kamaráti a pes
11:30
Pásli ovce valasi
11:40
Viky, sova iná než rodina
11:45
Pa a Pi
11:55
Trpaslíci
18:30
Na hriňovských lúkach
18:35
Viky, sova iná než rodina
18:45
Medvedík Pompon II
18:50
Poštár Pat II
19:05
Štyria kamaráti a pes
19:30
AKO SA RODIA VÍŤAZI
19:45
Zázračný miniateliér
00:00
Program (nielen) pre deti -- Rozália Vlasková: Bola raz jedna povesť 439. časť
00:25
Čítanie na pokračovanie -- Zvonimir Balog: Často si vymýšľam... že ma bolí škola, aby som nemusel ísť do žalúdka 4. časť
01:00
Program (nielen) pre deti -- Rozália Vlasková: Čo by bolo, keby... sme stretli škriatka?
02:00
Rozprávka pre najmenších
02:15
Rozprávka pre najmenších
02:30
Rozprávka pre najmenších
02:45
Rozprávka pre najmenších
03:00
Rozprávka pre najmenších -- Ján Milčák: Rozprávka o okuliaroch (Stanica Ententýn)
03:15
Rozprávka pre najmenších -- Václav Šuplata: Naozaj! 4.časť (Prečo majú stonožky sto nôh)
03:30
Panpulóni -- Peter Stoličný: Ako duch hory plakal od šťastia, Ako trpaslík Pípko pomohol všetkým ľuďom, Ako v Bobuliakove jazdili motorky a autá (Z knižky ako sa snežienky takmer zbláznili)
04:00
Rozprávka pre najmenších -- Benjamín Tinák: Príbehy z divočiny 4.časť
04:20
Detská abeceda -- Peter Karpinský: Herec a rozprávkar Jean Marais
05:00
Rozprávková hra -- Barbora Kardošová: Činčila a mesačný pes
05:45
Rozprávka -- Jaroslava Grúberová: Rozprávky múdreho Marabuta 7.časť
06:00
Rozprávka -- Benjamín Tinák: Príbehy z divočiny 3. časť
06:20
Čítanie na pokračovanie -- Karl May: Winnetou 9. časť
07:00
Rozprávková hra -- Peter Glocko: Florián, dedo a smutný Lord
08:00
Rozprávka -- Mária Ďuríčková: Jasietka 4. časť
08:20
Rozprávková hra -- Dominika Madro: Odvaha nebesky modrých topánočiek 2. časť
09:00
Rozprávková hra -- Eleonóra Gašparová/Peter Gregor: O spievajúcej Demänovke
09:45
Rozprávka -- Mária Ďuríčková/tatárska ľudová rozprávka: Slávik
10:00
Program (nielen) pre deti -- Rozália Vlasková: Bola raz jedna povesť 439. časť
10:25
Čítanie na pokračovanie -- Zvonimir Balog: Často si vymýšľam... že ma bolí škola, aby som nemusel ísť do žalúdka 4. časť
11:00
Program (nielen) pre deti -- Rozália Vlasková: Čo by bolo, keby... sme stretli škriatka?
12:00
Rozprávka pre najmenších
12:15
Rozprávka pre najmenších
12:30
Rozprávka pre najmenších
12:45
Rozprávka pre najmenších
13:00
Rozprávka pre najmenších -- Ján Milčák: Rozprávka o okuliaroch (Stanica Ententýn)
13:15
Rozprávka pre najmenších -- Václav Šuplata: Naozaj! 4.časť (Prečo majú stonožky sto nôh)
13:30
Panpulóni -- Peter Stoličný: Ako duch hory plakal od šťastia, Ako trpaslík Pípko pomohol všetkým ľuďom, Ako v Bobuliakove jazdili motorky a autá (Z knižky ako sa snežienky takmer zbláznili)
14:00
Rozprávka pre najmenších -- Benjamín Tinák: Príbehy z divočiny 4.časť
14:20
Detská abeceda -- Peter Karpinský: Herec a rozprávkar Jean Marais
15:00
Rozprávková hra -- Barbora Kardošová: Činčila a mesačný pes
15:45
Rozprávka -- Jaroslava Grúberová: Rozprávky múdreho Marabuta 7.časť
16:00
Rozprávka -- Benjamín Tinák: Príbehy z divočiny 3. časť
16:20
Čítanie na pokračovanie -- Karl May: Winnetou 9. časť
17:00
Rozprávková hra -- Peter Glocko: Florián, dedo a smutný Lord
18:00
Rozprávka -- Mária Ďuríčková: Jasietka 4. časť
18:20
Rozprávková hra -- Dominika Madro: Odvaha nebesky modrých topánočiek 2. časť
19:00
Rozprávková hra -- Eleonóra Gašparová/Peter Gregor: O spievajúcej Demänovke
19:45
Rozprávka -- Mária Ďuríčková/tatárska ľudová rozprávka: Slávik
20:00
Program (nielen) pre deti -- Rozália Vlasková: Bola raz jedna povesť 439. časť
20:25
Čítanie na pokračovanie -- Zvonimir Balog: Často si vymýšľam... že ma bolí škola, aby som nemusel ísť do žalúdka 4. časť
21:00
Program (nielen) pre deti -- Rozália Vlasková: Čo by bolo, keby... sme stretli škriatka?
22:00
Rozprávka pre najmenších
22:15
Rozprávka pre najmenších
22:30
Rozprávka pre najmenších
22:45
Rozprávka pre najmenších
23:00
Rozprávka pre najmenších -- Ján Milčák: Rozprávka o okuliaroch (Stanica Ententýn)
23:15
Rozprávka pre najmenších -- Václav Šuplata: Naozaj! 4.časť (Prečo majú stonožky sto nôh)
23:30
Panpulóni -- Peter Stoličný: Ako duch hory plakal od šťastia, Ako trpaslík Pípko pomohol všetkým ľuďom, Ako v Bobuliakove jazdili motorky a autá (Z knižky ako sa snežienky takmer zbláznili)
00:00
Rozprávka pre najmenších -- Benjamín Tinák: Príbehy z divočiny 4.časť