Domov
Televízia
Rozhlas
Články
Program
07.09.2024
PO
UT
ST
ŠT
PI
SO
NE
Televízia
Rozhlas
05:45
Slimák Maťo a škriatok Klinček
05:55
Zázračný ateliér
06:20
Medvedík Pompon II
06:25
Pettson a Findus III
06:40
Štyria kamaráti a pes
07:05
Bluey
07:15
Zberateľ zvukov
07:20
Šmolkovia - nové príbehy
07:30
Spirit, voľnosť nadovšetko I
07:55
Šéfkuchár Shane
08:05
Čo budeme robiť
08:20
Superveda
08:30
Duel junior
09:00
NAJpátrači I
10:40
Letní rebeli
18:30
Na hriňovských lúkach
18:35
Viky, sova iná než rodina
18:45
Medvedík Pompon II
19:00
Pettson a Findus III
19:10
Lassie - Nové dobrodružstvá
19:30
AKO SA RODIA VÍŤAZI
19:45
Zázračný miniateliér
18:15
Rádio Regina deťom (D)
08:13
Detskí špióni
08:30
Rozhlasové leporelo
00:00
Rozprávka pre najmenších
00:15
Rozprávka pre najmenších
00:30
Rozprávka pre najmenších
00:45
Rozprávka pre najmenších
01:00
Rozprávka pre najmenších -- Ján Milčák: Rozprávka o okuliaroch (Stanica Ententýn)
01:15
Rozprávka pre najmenších -- Václav Šuplata: Naozaj! 4.časť (Prečo majú stonožky sto nôh)
01:30
Panpulóni -- Peter Stoličný: Ako duch hory plakal od šťastia, Ako trpaslík Pípko pomohol všetkým ľuďom, Ako v Bobuliakove jazdili motorky a autá (Z knižky ako sa snežienky takmer zbláznili)
02:00
Rozprávka pre najmenších -- Benjamín Tinák: Príbehy z divočiny 4.časť
02:20
Detská abeceda -- Peter Karpinský: Herec a rozprávkar Jean Marais
03:00
Rozprávková hra -- Barbora Kardošová: Činčila a mesačný pes
03:45
Rozprávka -- Jaroslava Grúberová: Rozprávky múdreho Marabuta 7.časť
04:00
Rozprávka -- rímske mýty, Jaroslava Grúberová: Legendy starovekého Ríma 5.časť
04:20
Čítanie na pokračovanie -- Karl May: Winnetou 10. časť
05:00
Dobrodružná hra -- Jules Verne, Vladimír Štróbl: 5 týždňov v balóne 1. časť
05:45
Rozprávka -- Miloš Janoušek: Albín v Meste kľúčov 1. časť
06:00
Rozprávka
06:20
Čítanie na pokračovanie
07:00
Rozprávková hra
07:45
Rozprávka
08:00
Rozprávka
08:25
Čítanie na pokračovanie
09:00
Rozprávková hra
09:45
Rozprávka
10:00
Rozprávka pre najmenších
10:15
Rozprávka pre najmenších
10:30
Rozprávka pre najmenších
10:45
Rozprávka pre najmenších
11:00
Rozprávka pre najmenších -- Ján Milčák: Rozprávka o okuliaroch (Stanica Ententýn)
11:15
Rozprávka pre najmenších -- Václav Šuplata: Naozaj! 4.časť (Prečo majú stonožky sto nôh)
11:30
Panpulóni -- Peter Stoličný: Ako duch hory plakal od šťastia, Ako trpaslík Pípko pomohol všetkým ľuďom, Ako v Bobuliakove jazdili motorky a autá (Z knižky ako sa snežienky takmer zbláznili)
12:00
Rozprávka pre najmenších -- Benjamín Tinák: Príbehy z divočiny 4.časť
12:20
Detská abeceda -- Peter Karpinský: Herec a rozprávkar Jean Marais
13:00
Rozprávková hra -- Barbora Kardošová: Činčila a mesačný pes
13:45
Rozprávka -- Jaroslava Grúberová: Rozprávky múdreho Marabuta 7.časť
14:00
Rozprávka -- rímske mýty, Jaroslava Grúberová: Legendy starovekého Ríma 5.časť
14:20
Čítanie na pokračovanie -- Karl May: Winnetou 10. časť
15:00
Dobrodružná hra -- Jules Verne, Vladimír Štróbl: 5 týždňov v balóne 1. časť
15:45
Rozprávka -- Miloš Janoušek: Albín v Meste kľúčov 1. časť
16:00
Rozprávka
16:20
Čítanie na pokračovanie
17:00
Rozprávková hra
17:45
Rozprávka
18:00
Rozprávka
18:25
Čítanie na pokračovanie
19:00
Rozprávková hra
19:45
Rozprávka
20:00
Rozprávka pre najmenších
20:15
Rozprávka pre najmenších
20:30
Rozprávka pre najmenších
20:45
Rozprávka pre najmenších
21:00
Rozprávka pre najmenších -- Ján Milčák: Rozprávka o okuliaroch (Stanica Ententýn)
21:15
Rozprávka pre najmenších -- Václav Šuplata: Naozaj! 4.časť (Prečo majú stonožky sto nôh)
21:30
Panpulóni -- Peter Stoličný: Ako duch hory plakal od šťastia, Ako trpaslík Pípko pomohol všetkým ľuďom, Ako v Bobuliakove jazdili motorky a autá (Z knižky ako sa snežienky takmer zbláznili)
22:00
Rozprávka pre najmenších -- Benjamín Tinák: Príbehy z divočiny 4.časť
22:20
Detská abeceda -- Peter Karpinský: Herec a rozprávkar Jean Marais
23:00
Rozprávková hra -- Barbora Kardošová: Činčila a mesačný pes
23:45
Rozprávka -- Jaroslava Grúberová: Rozprávky múdreho Marabuta 7.časť
00:00
Rozprávka -- rímske mýty, Jaroslava Grúberová: Legendy starovekého Ríma 5.časť