Domov
Televízia
Rozhlas
Články
Program
06.09.2024
PO
UT
ST
ŠT
PI
SO
NE
Televízia
Rozhlas
06:05
Zázračný miniateliér
06:15
AKO SA RODIA VÍŤAZI
06:25
Mimi a Líza
06:35
Bob a Bobek na cestách
06:40
Medvedík Pompon II
06:50
Pettson a Findus III
07:00
Štyria kamaráti a pes
11:30
Na hriňovských lúkach
11:35
Viky, sova iná než rodina
11:45
Pa a Pi
11:50
Trpaslíci
17:35
Zázračný ateliér
18:00
Zaži to!
18:15
Superveda
18:30
Na hriňovských lúkach
18:35
Viky, sova iná než rodina
18:40
Medvedík Pompon II
18:55
Pettson a Findus III
19:10
Štyria kamaráti a pes
19:30
AKO SA RODIA VÍŤAZI
19:45
Zázračný miniateliér
17:30
Rádio Regina deťom (D)
00:00
Rozprávka
00:20
Čítanie na pokračovanie
01:00
Rozprávková hra
01:45
Rozprávka
02:00
Program (nielen) pre deti -- Rozália Vlasková: Bola raz jedna povesť 439. časť
02:25
Čítanie na pokračovanie -- Zvonimir Balog: Často si vymýšľam... že ma bolí škola, aby som nemusel ísť do žalúdka 4. časť
03:00
Program (nielen) pre deti -- Rozália Vlasková: Čo by bolo, keby... sme stretli škriatka?
04:00
Rozprávka pre najmenších
04:15
Rozprávka pre najmenších
04:30
Rozprávka pre najmenších
04:45
Rozprávka pre najmenších
05:00
Rozprávka pre najmenších -- Ján Milčák: Rozprávka o okuliaroch (Stanica Ententýn)
05:15
Rozprávka pre najmenších -- Václav Šuplata: Naozaj! 4.časť (Prečo majú stonožky sto nôh)
05:30
Panpulóni -- Peter Stoličný: Ako duch hory plakal od šťastia, Ako trpaslík Pípko pomohol všetkým ľuďom, Ako v Bobuliakove jazdili motorky a autá (Z knižky ako sa snežienky takmer zbláznili)
06:00
Rozprávka pre najmenších -- Benjamín Tinák: Príbehy z divočiny 4.časť
06:20
Detská abeceda -- Peter Karpinský: Herec a rozprávkar Jean Marais
07:00
Rozprávková hra -- Barbora Kardošová: Činčila a mesačný pes
07:45
Rozprávka -- Jaroslava Grúberová: Rozprávky múdreho Marabuta 7.časť
08:00
Rozprávka -- rímske mýty, Jaroslava Grúberová: Legendy starovekého Ríma 5.časť
08:20
Čítanie na pokračovanie -- Karl May: Winnetou 10. časť
09:00
Dobrodružná hra -- Jules Verne, Vladimír Štróbl: 5 týždňov v balóne 1. časť
09:45
Rozprávka -- Miloš Janoušek: Albín v Meste kľúčov 1. časť
10:00
Rozprávka
10:20
Čítanie na pokračovanie
11:00
Rozprávková hra
11:45
Rozprávka
12:00
Program (nielen) pre deti -- Rozália Vlasková: Bola raz jedna povesť 439. časť
12:25
Čítanie na pokračovanie -- Zvonimir Balog: Často si vymýšľam... že ma bolí škola, aby som nemusel ísť do žalúdka 4. časť
13:00
Program (nielen) pre deti -- Rozália Vlasková: Čo by bolo, keby... sme stretli škriatka?
14:00
Rozprávka pre najmenších
14:15
Rozprávka pre najmenších
14:30
Rozprávka pre najmenších
14:45
Rozprávka pre najmenších
15:00
Rozprávka pre najmenších -- Ján Milčák: Rozprávka o okuliaroch (Stanica Ententýn)
15:15
Rozprávka pre najmenších -- Václav Šuplata: Naozaj! 4.časť (Prečo majú stonožky sto nôh)
15:30
Panpulóni -- Peter Stoličný: Ako duch hory plakal od šťastia, Ako trpaslík Pípko pomohol všetkým ľuďom, Ako v Bobuliakove jazdili motorky a autá (Z knižky ako sa snežienky takmer zbláznili)
16:00
Rozprávka pre najmenších -- Benjamín Tinák: Príbehy z divočiny 4.časť
16:20
Detská abeceda -- Peter Karpinský: Herec a rozprávkar Jean Marais
17:00
Rozprávková hra -- Barbora Kardošová: Činčila a mesačný pes
17:45
Rozprávka -- Jaroslava Grúberová: Rozprávky múdreho Marabuta 7.časť
18:00
Rozprávka -- rímske mýty, Jaroslava Grúberová: Legendy starovekého Ríma 5.časť
18:20
Čítanie na pokračovanie -- Karl May: Winnetou 10. časť
19:00
Dobrodružná hra -- Jules Verne, Vladimír Štróbl: 5 týždňov v balóne 1. časť
19:45
Rozprávka -- Miloš Janoušek: Albín v Meste kľúčov 1. časť
20:00
Rozprávka
20:20
Čítanie na pokračovanie
21:00
Rozprávková hra
21:45
Rozprávka
22:00
Program (nielen) pre deti -- Rozália Vlasková: Bola raz jedna povesť 439. časť
22:25
Čítanie na pokračovanie -- Zvonimir Balog: Často si vymýšľam... že ma bolí škola, aby som nemusel ísť do žalúdka 4. časť
23:00
Program (nielen) pre deti -- Rozália Vlasková: Čo by bolo, keby... sme stretli škriatka?
00:00
Rozprávka pre najmenších