Domov
Televízia
Rozhlas
Články
Program
05.09.2024
PO
UT
ST
ŠT
PI
SO
NE
Televízia
Rozhlas
06:00
Zázračný miniateliér
06:10
AKO SA RODIA VÍŤAZI
06:25
Mimi a Líza
06:35
Bob a Bobek na cestách
06:40
Medvedík Pompon II
06:45
Poštár Pat II
07:00
Štyria kamaráti a pes
11:30
Na hriňovských lúkach
11:40
Viky, sova iná než rodina
11:45
Pa a Pi
11:55
Trpaslíci
18:30
Na hriňovských lúkach
18:35
Viky, sova iná než rodina
18:45
Medvedík Pompon II
19:00
Pettson a Findus III
19:10
Štyria kamaráti a pes
19:35
AKO SA RODIA VÍŤAZI
19:50
Zázračný miniateliér
00:00
Rozprávka pre najmenších -- Benjamín Tinák: Príbehy z divočiny 4.časť
00:20
Detská abeceda -- Peter Karpinský: Herec a rozprávkar Jean Marais
01:00
Rozprávková hra -- Barbora Kardošová: Činčila a mesačný pes
01:45
Rozprávka -- Jaroslava Grúberová: Rozprávky múdreho Marabuta 7.časť
02:00
Rozprávka -- rímske mýty, Jaroslava Grúberová: Legendy starovekého Ríma 5.časť
02:20
Čítanie na pokračovanie -- Karl May: Winnetou 10. časť
03:00
Dobrodružná hra -- Jules Verne, Vladimír Štróbl: 5 týždňov v balóne 1. časť
03:45
Rozprávka -- Miloš Janoušek: Albín v Meste kľúčov 1. časť
04:00
Rozprávka -- Mária Ďuríčková: Jasietka 4. časť
04:20
Rozprávková hra -- Dominika Madro: Odvaha nebesky modrých topánočiek 2. časť
05:00
Rozprávková hra -- Eleonóra Gašparová/Peter Gregor: O spievajúcej Demänovke
05:45
Rozprávka -- Mária Ďuríčková/tatárska ľudová rozprávka: Slávik
06:00
Program (nielen) pre deti -- Rozália Vlasková: Bola raz jedna povesť 439. časť
06:25
Čítanie na pokračovanie -- Zvonimir Balog: Často si vymýšľam... že ma bolí škola, aby som nemusel ísť do žalúdka 4. časť
07:00
Program (nielen) pre deti -- Rozália Vlasková: Čo by bolo, keby... sme stretli škriatka?
08:00
Rozprávka pre najmenších
08:15
Rozprávka pre najmenších
08:30
Rozprávka pre najmenších
08:45
Rozprávka pre najmenších
09:00
Rozprávka pre najmenších -- Ján Milčák: Rozprávka o okuliaroch (Stanica Ententýn)
09:15
Rozprávka pre najmenších -- Václav Šuplata: Naozaj! 4.časť (Prečo majú stonožky sto nôh)
09:30
Panpulóni -- Peter Stoličný: Ako duch hory plakal od šťastia, Ako trpaslík Pípko pomohol všetkým ľuďom, Ako v Bobuliakove jazdili motorky a autá (Z knižky ako sa snežienky takmer zbláznili)
10:00
Rozprávka pre najmenších -- Benjamín Tinák: Príbehy z divočiny 4.časť
10:20
Detská abeceda -- Peter Karpinský: Herec a rozprávkar Jean Marais
11:00
Rozprávková hra -- Barbora Kardošová: Činčila a mesačný pes
11:45
Rozprávka -- Jaroslava Grúberová: Rozprávky múdreho Marabuta 7.časť
12:00
Rozprávka -- rímske mýty, Jaroslava Grúberová: Legendy starovekého Ríma 5.časť
12:20
Čítanie na pokračovanie -- Karl May: Winnetou 10. časť
13:00
Dobrodružná hra -- Jules Verne, Vladimír Štróbl: 5 týždňov v balóne 1. časť
13:45
Rozprávka -- Miloš Janoušek: Albín v Meste kľúčov 1. časť
14:00
Rozprávka -- Mária Ďuríčková: Jasietka 4. časť
14:20
Rozprávková hra -- Dominika Madro: Odvaha nebesky modrých topánočiek 2. časť
15:00
Rozprávková hra -- Eleonóra Gašparová/Peter Gregor: O spievajúcej Demänovke
15:45
Rozprávka -- Mária Ďuríčková/tatárska ľudová rozprávka: Slávik
16:00
Program (nielen) pre deti -- Rozália Vlasková: Bola raz jedna povesť 439. časť
16:25
Čítanie na pokračovanie -- Zvonimir Balog: Často si vymýšľam... že ma bolí škola, aby som nemusel ísť do žalúdka 4. časť
17:00
Program (nielen) pre deti -- Rozália Vlasková: Čo by bolo, keby... sme stretli škriatka?
18:00
Rozprávka pre najmenších
18:15
Rozprávka pre najmenších
18:30
Rozprávka pre najmenších
18:45
Rozprávka pre najmenších
19:00
Rozprávka pre najmenších -- Ján Milčák: Rozprávka o okuliaroch (Stanica Ententýn)
19:15
Rozprávka pre najmenších -- Václav Šuplata: Naozaj! 4.časť (Prečo majú stonožky sto nôh)
19:30
Panpulóni -- Peter Stoličný: Ako duch hory plakal od šťastia, Ako trpaslík Pípko pomohol všetkým ľuďom, Ako v Bobuliakove jazdili motorky a autá (Z knižky ako sa snežienky takmer zbláznili)
20:00
Rozprávka pre najmenších -- Benjamín Tinák: Príbehy z divočiny 4.časť
20:20
Detská abeceda -- Peter Karpinský: Herec a rozprávkar Jean Marais
21:00
Rozprávková hra -- Barbora Kardošová: Činčila a mesačný pes
21:45
Rozprávka -- Jaroslava Grúberová: Rozprávky múdreho Marabuta 7.časť
22:00
Rozprávka -- rímske mýty, Jaroslava Grúberová: Legendy starovekého Ríma 5.časť
22:20
Čítanie na pokračovanie -- Karl May: Winnetou 10. časť
23:00
Dobrodružná hra -- Jules Verne, Vladimír Štróbl: 5 týždňov v balóne 1. časť
23:45
Rozprávka -- Miloš Janoušek: Albín v Meste kľúčov 1. časť
00:00
Rozprávka