Domov
Televízia
Rozhlas
Články
Program
08.09.2024
PO
UT
ST
ŠT
PI
SO
NE
Televízia
Rozhlas
06:40
Slimák Maťo a škriatok Klinček
06:45
Medvedík Pompon II
06:55
Pettson a Findus III
07:05
Lassie - Nové dobrodružstvá
07:30
Bluey
07:40
Zberateľ zvukov
07:45
Šmolkovia - nové príbehy
08:00
Spirit, voľnosť nadovšetko I
08:25
Šéfkuchár Shane
08:35
Zázračný ateliér
09:05
Príbeh rieky Hron
12:05
Chichôtka
18:30
Na hriňovských lúkach
18:35
Viky, sova iná než rodina
18:45
Medvedík Pompon II
19:00
Pettson a Findus III
19:10
Lassie - Nové dobrodružstvá
19:35
AKO SA RODIA VÍŤAZI
00:00
Rozprávka -- rímske mýty, Jaroslava Grúberová: Legendy starovekého Ríma 5.časť
00:20
Čítanie na pokračovanie -- Karl May: Winnetou 10. časť
01:00
Dobrodružná hra -- Jules Verne, Vladimír Štróbl: 5 týždňov v balóne 1. časť
01:45
Rozprávka -- Miloš Janoušek: Albín v Meste kľúčov 1. časť
02:00
Rozprávka
02:20
Čítanie na pokračovanie
03:00
Rozprávková hra
03:45
Rozprávka
04:00
Rozprávka
04:25
Čítanie na pokračovanie
05:00
Rozprávková hra
05:45
Rozprávka
06:00
Rozprávka pre najmenších
06:15
Rozprávka pre najmenších
06:30
Rozprávka pre najmenších
06:45
Rozprávka pre najmenších
07:00
Rozprávka pre najmenších -- Ján Milčák: Rozprávka o okuliaroch (Stanica Ententýn)
07:15
Rozprávka pre najmenších -- Václav Šuplata: Naozaj! 4.časť (Prečo majú stonožky sto nôh)
07:30
Panpulóni -- Peter Stoličný: Ako duch hory plakal od šťastia, Ako trpaslík Pípko pomohol všetkým ľuďom, Ako v Bobuliakove jazdili motorky a autá (Z knižky ako sa snežienky takmer zbláznili)
08:00
Rozprávka pre najmenších -- Benjamín Tinák: Príbehy z divočiny 4.časť
08:20
Detská abeceda -- Peter Karpinský: Herec a rozprávkar Jean Marais
09:00
Rozprávková hra -- Barbora Kardošová: Činčila a mesačný pes
09:45
Rozprávka -- Jaroslava Grúberová: Rozprávky múdreho Marabuta 7.časť
10:00
Rozprávka -- rímske mýty, Jaroslava Grúberová: Legendy starovekého Ríma 5.časť
10:20
Čítanie na pokračovanie -- Karl May: Winnetou 10. časť
11:00
Dobrodružná hra -- Jules Verne, Vladimír Štróbl: 5 týždňov v balóne 1. časť
11:45
Rozprávka -- Miloš Janoušek: Albín v Meste kľúčov 1. časť
12:00
Rozprávka
12:20
Čítanie na pokračovanie
13:00
Rozprávková hra
13:45
Rozprávka
14:00
Rozprávka
14:25
Čítanie na pokračovanie
15:00
Rozprávková hra
15:45
Rozprávka
16:00
Rozprávka pre najmenších
16:15
Rozprávka pre najmenších
16:30
Rozprávka pre najmenších
16:45
Rozprávka pre najmenších
17:00
Rozprávka pre najmenších -- Ján Milčák: Rozprávka o okuliaroch (Stanica Ententýn)
17:15
Rozprávka pre najmenších -- Václav Šuplata: Naozaj! 4.časť (Prečo majú stonožky sto nôh)
17:30
Panpulóni -- Peter Stoličný: Ako duch hory plakal od šťastia, Ako trpaslík Pípko pomohol všetkým ľuďom, Ako v Bobuliakove jazdili motorky a autá (Z knižky ako sa snežienky takmer zbláznili)
18:00
Rozprávka pre najmenších -- Benjamín Tinák: Príbehy z divočiny 4.časť
18:20
Detská abeceda -- Peter Karpinský: Herec a rozprávkar Jean Marais
19:00
Rozprávková hra -- Barbora Kardošová: Činčila a mesačný pes
19:45
Rozprávka -- Jaroslava Grúberová: Rozprávky múdreho Marabuta 7.časť
20:00
Rozprávka -- rímske mýty, Jaroslava Grúberová: Legendy starovekého Ríma 5.časť
20:20
Čítanie na pokračovanie -- Karl May: Winnetou 10. časť
21:00
Dobrodružná hra -- Jules Verne, Vladimír Štróbl: 5 týždňov v balóne 1. časť
21:45
Rozprávka -- Miloš Janoušek: Albín v Meste kľúčov 1. časť
22:00
Rozprávka
22:20
Čítanie na pokračovanie
23:00
Rozprávková hra
23:45
Rozprávka
00:00
Rozprávka pre najmenších